Gerb. Tėveliai,

Gruodžio 8 d. (ketvirtadienį) 18 val. maloniai kviečiame visus į visuotinį tėvų susirinkimą, kuris vyks mokyklos aktų salėje.
Darbotvarkė:
1.  Švietimo pagalbos teikimo sistema mokykloje.
2.  2016–2017 m.m. I trimestro pasiekimai, pasiekimų gerinimo galimybės (panaudojant ST rezultatus, kartu su šeima ieškant mokytis skatinančių būdų ir kt.).
3.  2016 m. biudžeto (SB, MK, 2 proc. ir paramos lėšų) panaudojimas, 2017 m. biudžeto projektas.
4.  Mokyklos tarybos pirmininko ataskaita už 2016 m. Mokyklos tarybos veiklos plano projektas 2017 metams.
5.  Informaciniai klausimai.

Pagarbiai, Direktorė Danutė Juškienė


 

 

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

Ankstų antradienio rytą visi Eigirdžių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai rinkosi į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Ketvirtokai Denisas, Beata ir Simas eilėraščių posmais pradėjo šventę. Po Kalėdų eglute mokiniai palinkėjo rasti ne tik dovanų, bet ir dvasinių vertybių – viltį, tikėjimą, žinojimą, suvokimą. Artėjančių švenčių proga visus pasveikino mokyklos direktorė D. Juškienė. Gražaus šv. Kalėdų laukimo.

Prad. kl. mokytoja E. Vitkienė


 

 

 

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

 

Lapkričio 7-11 dienomis Lietuvoje, kaip ir daugiau nei 40-yje pasaulio šalių, vyko „Bebro“ renginių savaitė – pirmasis konkurso etapas. Savaitę trunkantis konkursas kasmet suburia mokinius, norinčius spręsti įdomius, žaismingus uždavinius, ir mokytojus, norinčius mokiniams parodyti informatikos mokslo grožį.


Šiais mokslo metais ir mūsų mokyklos 5-9 klasių mokiniai išmėgino savo jėgas šiame konkurse. Geriausiai sekėsi 6 klasės mokiniui Justinui Milteniui, kuris surinko net 166 taškus iš 216. Jis rajone užėmė 2-ą vietą.


Sveikiname visus dalyvius!

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Sonata Kazokevičienė

 

 


 

 

Tolerancijos diena Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje

 

Praėjusią savaitę daugelyje Lietuvos švietimo įstaigų jau keturioliktą kartą buvo minima Tolerancijos diena. Šios dienos paminėjimui kasmet pasiūlomas vis kitoks simbolis. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – PAUKŠTIS, kurį pasiūlė Klaipėdos Gedminų progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras. Pasirinktas simbolis tolerancijos temą skatina plėtoti pasitelkus pavyzdžius iš gamtos, žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios, kiekvieną žmogų supančios aplinkos.

Šia proga Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje visą savaitę vyko tolerancijos dienai skirtos veiklos. Mokiniai padedami technologijų mokytojos A.Bagužienės ir klasių auklėtojų, išpuošė mokyklos pirmojo aukšto fojė baltais taikos balandžiais, klasių valandėlių ir pamokų metu su mokytojais diskutavo apie toleranciją vienas kitam. Yra sakoma, kad pagarba ir tolerancija prasideda nuo silpniausiųjų, todėl visą savaitę Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje vyko akcija ,,Tik pasidalydami gerumu su silpnesniais pajusime džiaugsmą“. Mokyklos bendruomenė rinko gyvūnams skirtą sausą maistą ir jiems reikalingas priežiūros priemones“. 2016-11-18 visi labai laukė susitikimo su gyvūnų prieglaudos ,,Telšių uodegėlė“ savanoriais, kurie pristatė savo veiklą, noriai atsakė į klausimus apie gyvūnų priežiūrą ir globą. Didžiausią įspūdį jauniesiems eigirdiškiams padarė į susitikimą kartu su savanoriais atvykę likimo nuskriausti šuneliai (Zuzė, Tedis ir Simba), kurie džiaugėsi vaikų dėmesiu, noriai leidosi glostomi.

Jaudinantis susitikimas su beglobių gyvūnų savanoriais vainikavo tolerancijos savaitės renginius, mokyklos bendruomenė džiaugiasi nors nedidele dalele galėjusi prisidėti prie beglobių gyvūnų išlaikymo, tikisi, kad šis susitikimas bus ne paskutinis.

Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos  vyr. socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė

 

 


 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have one guest and no members online