Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 –ąją Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje paminėta Laisvės gynėjų diena.  Pirmos, Laisvės, pamokos metu mokyklos languose uždegtos žvakutės, simbolizuojančius 1991 m. Sausį degusius laužus ir telkusius žmones. Atmindami tuos tragiškus įvykius mokiniai ir mokytojai įsisegė gražios akcijos simbolį  Neužmirštuolės žiedą. Pabuvę rimtyje visi  suėjo į aktų salę, kurioje dar kartą prisiminti tie, kurie kovojo už savo ir Lietuvos laisvę. Mokiniams buvo rodoma vaizdinė medžiaga apie Vytą Lukšą, pirmąjį sužeistąjį per Sausio įvykius, ir kaip šiandien jis gyvena.

Grįžę į klases mokiniai uždavinėjo klausimus mokytojams klausimus: „Ar jūs atsimenate?“ „Kodėl laisvė buvo ginama be ginklo?“. Nors mokiniai ir patys negali atsiminti tų įvykių, bet jų susidomėjimas, keliami klausimai kelia viltį, kad jie tų įvykių ir laisvės gynimo svarbos šiandienai nepamirš.

Parengė istorijos mokytojas Julius Tamošauskas

 

 


 

 

Akcija „Gerumas mus vienija 2016“

Artėjant šv. Kalėdoms Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo tradicinėje akcijoje „Gerumas mus vienija“, kurios metu mūsų mokyklos mokiniai kartu su technologijų – pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja A.Bagužiene, socialine pedagoge R.Jurevičiute gruodžio mėnesį gamino rankų darbo dovanėles, lankė vienišus, neįgalius senelius, juos pasveikino su artėjančiomis šventėmis.

Socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė

 

 


 

kaledinis sveikinimas 2016

 


 

 

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

Ankstų antradienio rytą visi Eigirdžių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai rinkosi į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Ketvirtokai Denisas, Beata ir Simas eilėraščių posmais pradėjo šventę. Po Kalėdų eglute mokiniai palinkėjo rasti ne tik dovanų, bet ir dvasinių vertybių – viltį, tikėjimą, žinojimą, suvokimą. Artėjančių švenčių proga visus pasveikino mokyklos direktorė D. Juškienė. Gražaus šv. Kalėdų laukimo.

Prad. kl. mokytoja E. Vitkienė


 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have one guest and no members online